Contact Us

Contact Information:

Tarsus Media


Trade Show News Network (TSNN)
175 N. Patrick Blvd., Ste 180
Brookfield, WI 53045
phone: 617-201-7088
fax: 603-372-5894

Editorial
Rachel Wimberly
President/Editor-in-chief
rwimberly@tsnn.com

Kelsey Ogletree
Managing Editor

kogletree@tsnn.com

Lisa Plummer Savas
Senior Editor
lpsavas@tsnn.com

 

 

 

Business

John Rice
Vice President of Sales
jrice@tsnn.com
617-201-7088
fax: 603-372-5894

 

Arlene Shows
Marketing Manager
ashows@tarsusus.com

 

Bradford Christison
Director of Digital Products
bchristison@tsnn.com
phone: 419-740-1996

 

Question About Event Listing?

Bradford Christison
bchristison@tsnn.com

Partner Voices

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Sed porttitor lectus nibh. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.